Wykonujemy montaże na terenie całej Europy
Wykonujemy balustrady do samodzielnego montażu
Zapraszamy do sklepu z elementami do balustrad
TUV

O firmie

Nasze usługi wykonujemy w całej Polsce oraz  Europie !!!

Firma BARTINOX  powstała w 2000 roku i zajmuje się wykonawstwem balustrad szklanych oraz balustrad ze stali nierdzewnej .

Główną produkcją w naszej firmie to  balustrady szklane ,ze szkła ,balustrady ze stali nierdzewnej , balustrady całoszklane , poręcze, barierki, schody ,balustrady nierdzewne,całość  naszych wyrobów produkujemy  ze stali nierdzewnej oraz w połączeniu , ze szkłem,lub z drewnem .

Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych wymagających klientów poprzez rzetelną obsługę, szybki i bliski kontakt.

Posiadamy doświadczona  kadrę pracowniczą, dzięki czemu realizujemy typowe oraz nietypowe  zlecenia.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie a nasze produkty cieszą się coraz większą  popularnością w kraju i europie .Zaufało nam już wielu klientów z Polski i zagranicy .

Zwracamy  uwagę na estetykę wykonania, solidność i fachowość wyciągniętą z kilkunastoletniego doświadczenia w tej branży oraz konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

 Nasza bogata oferta zawiera produkty wykonane w profesjonalny sposób z materiałów najwyższej jakości.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były niezwykle trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Zdobyta przez nas wiedza i umiejętności sprzyjają tworzeniu wysokiej klasy artykułów nierdzewnych i szklanych. Dodatkowo dzięki stosowanej przez nas technologii możemy zaoferować wytrzymałe balustrady szklane i całoszklane oraz  wiele innych produktów.