Wykonujemy montaże na terenie całej Europy
Wykonujemy balustrady do samodzielnego montażu
Zapraszamy do sklepu z elementami do balustrad
TUV

Praca u nas

Praca w naszej Firmie

Jesteśmy  stale rozwijającą się firmą. Z roku na rok  wzrasta liczba naszych klientów i  zleceń. Aby sprostać wyzwaniom, co jakiś czas potrzebujemy nowych pracowników . Może to właśnie Ty będziesz z nami współpracował ?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie Bartinox , prześlij nam swoje zgłoszenie CV . Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. Pamiętaj, że Twoje zgłoszenie będzie w naszej bazie  potencjalnych kandydatów. Nawet jeśli nie odpowiemy od razu , możliwe że skorzystamy z Twojej propozycji w przyszłości.

 

 Szukamy osób rzetelnych i sumiennych pracowitych  , które mogłyby pracować na następujących stanowiskach:

Spawacz --montażysta .

Obowiązki :  spawanie balustrad ze stali nierdzewnej metodą TIG wymagamy estetycznych spawów , obróbka - szlifowanie i polerowanie, montaże u klientów -balustrady nierdzewne , balustrady całoszklane ,daszki szklane  , doświadczenie w branży szkła i stali nierdzewnej jest mile widziane. Jeśli. pracowałeś w branży szklarskiej, budowlanej, montażowej, wykończeniowej, stolarskiej, metalowej lub podobnej - prawdopodobnie Twoje doświadczenie jest równie cenne, a specyfiki montażu naszych wyrobów nauczysz się u nas.

Proponujemy dobre zarobki i oraz stałą prace na umowe .