Praca u nas

Praca w naszej Firmie

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą. Z roku na rok  wzrasta liczba naszych klientów i zleceń. Aby sprostać wyzwaniom, co jakiś czas potrzebujemy nowych pracowników. Może to właśnie Ty będziesz z nami współpracował?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie Bartinox, prześlij nam swoje zgłoszenie CV. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. Pamiętaj, że Twoje zgłoszenie będzie w naszej bazie potencjalnych kandydatów. Nawet jeśli nie odpowiemy od razu, możliwe że skorzystamy z Twojej propozycji w przyszłości.

Szukamy osób rzetelnych i sumiennych pracowitych, które mogłyby pracować na następujących stanowiskach:

Spawacz - montażysta

Obowiązki:

  • spawanie balustrad ze stali nierdzewnej metodą TIG wymagamy estetycznych spawów,
  • obróbka - szlifowanie i polerowanie,
  • montaże u klientów - balustrady nierdzewne , balustrady całoszklane, daszki szklane, doświadczenie w branży szkła i stali nierdzewnej jest mile widziane.

Jeśli pracowałeś w branży szklarskiej, budowlanej, montażowej, wykończeniowej, stolarskiej, metalowej lub podobnej - prawdopodobnie Twoje doświadczenie jest równie cenne, a specyfiki montażu naszych wyrobów nauczysz się u nas.

Proponujemy dobre zarobki i oraz stałą prace na umowę.